• ul.Sieje 121 A, 25-561 Kielce
  • 041 334 00 76 - 78

Jakość usług

Stosujemy system zarządzania
Jakością zgodny z ISO 9001:2015

Wyróżnienia

tekst alternatywny

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Logis sp. z o.o. powstało w 2002 roku. Rozpoczęcie działalności w Starachowicach to produkcja i dystrybucja wyrobów śrubowych. Następne lata to rozwój firmy poprzez dywersyfikację produktów oraz rozszerzenie działalności o nowe kierunki działania w sferze produkcji i usług.

Rok 2005 firma zmienia lokalizacje – główna siedziba wraz z zapleczem hurtowym sprzedazy elementów złącznych zostałała przeniesiona do Kielc na ulice Sieje 121 A do nowoczesnego kompleksu biurowo-magazynowego , w którym znajdujemy się obecnie.

Rok 2006 poszerzył nasze działanie o sprzedaż wyrobów hutniczych w nowo otwartym składzie w Skarzysku Kamiennej dając możliwość dystrybucji globalnej rur i blach.

Rok 2010 zapoczątkował rozszerzenie form działalności w sferze usług remontów i inwestycji dla brany hutniczej , energetycznej , cementowej . Powstało PRMI Promontin

Rok 2012 powiększył ofertę produktową poprzez nabycie 100 % udziałów w PRM Koder który od 1998 roku jest uznanym przez UDT producentem urządzeń ciśnieniowych .

Rok 2013 zapoczątkował reaktywację spółki regeneracji i obróbki elementów wielkogabarytowych – dawny ADMET a obecnie Logis Regeneracja.

Grupa Logis

dostarcza pełny wachlarz produktów i usług dla szerokopojętych branż przemysłowych

„Dążenie do wysokiej jakości i efektywności we wszystkim co robimy, a podstawą naszych działań jest troska o Klienta oraz rozwój naszej Spółki”

Top