• ul.Sieje 121 A, 25-561 Kielce
  • 041 334 00 76 - 78

Jakość usług

Stosujemy system zarządzania
Jakością zgodny z ISO 9001:2015

Wyróżnienia

tekst alternatywny

KONTAKT

Zespół

Anna Frejlich

Tel. 041 334 00 76 – 78 , wew. 205
Kom. 507 066 965
anna.frejlich@logisspzoo.pl

Iwona Gębarowska

Tel. 041 334 00 76 – 78 , wew. 204
Kom. 502 352 665
iwona.gębarowska@logisspzoo.pl

Beata Pawlaczyk

Tel. 041 334 00 76 – 78 , wew. 202
Kom. 690 492 855
beata.pawlaczyk@logisspzoo.pl

Katarzyna Wzorek

Tel. 041 334 00 76 – 78 , wew. 253
Kom. 502 708 042
katarzyna.wzorek@logisspzoo.pl

Paula Adamczyk

Tel. 041 334 00 76 – 78 , wew. 204
Kom. 500 476 364
p.adamczyk@logisspzoo.pl

Natalia Koza

Tel. 041 334 00 76 – 78 , wew. 203
Kom. 513 131 015
natalia.koza@logisspzoo.pl

Paulina Drukała

Kierownik

Kom: 501 166 396
Stacjonarny: 41 334 00 76 wew. 251
Fax: 41 334 01 40
paulina.drukala@logisspzoo.pl

Magdalena Śmieszek

Tel. 041 – 334 00 76 – 78 , wew. 270
Kom. 690 492 860
oferty@logisspzoo.pl

Michał Sygut

Kom: 501 406 782
Stacjonarny: 41 334 00 76 wew. 302
michal.sygut@logisspzoo.pl

Diana Stępień

Kom: 502 705 869
Stacjonarny: 41 334 00 76 wew. 304
diana.stepien@logisspzoo.pl

Magdalena Kozakowska

Kom: 502 705 958
Stacjonarny: 41 334 00 76 wew. 304
m.kozakowska@logisspzoo.pl

Katarzyna Obara

Tel. 041  334 00 76 – 78 wew. 206
Kom. 508 357 021
zaopatrzenie@logisspzoo.pl

Ewa Plucińska

Tel: 41 334 00 76 wew. 206
Kom: 506 238 051
ewa.plucinskia@logisspzoo.pl

Karol Sasal

Tel. 041 – 334 00 76 – 78 , wew.103
Kom. 512 128 069
karol.sasal@logisspzoo.pl

Kamil Bęben

Tel: 41 334 00 76 -78 wew. 103

Paweł Kiełek

Kierownik Magazynu
Tel. 041 – 334 00 76 – 78 , wew.101
Kom. 508 357 020
pawel.kielek@logisspzoo.pl

Anna Dąbrowska

Tel. 041 334 00 76 – 78 , wew. 100
sekretariat@logisspzoo.pl

Janusz Maciejski

Kierownik działu faktur

Tel. 041 – 334 00 76 – 78 , wew.102
janusz.maciejski@logisspzoo.pl

Renata Fura

Główna Księgowa

Tel. 041 – 334 00 76 – 78 , wew.351
Kom. 515 270 837
renata.fura@logisspzoo.pl

Anita Marzycka

Tel. 041 – 334 00 76 – 78 , wew.351

26-110   Skarzysko Kamienna

ul.Asfaltowa 1/234

Arkadiusz  Miernik

Kierownik

Kom.515 143 908

Adam Krasiński

Tel. 041 334 00 76, wew. 302
Kom. 535 823 333
adam.krasinski@logisspzoo.pl

Magazyny wyrobów hutniczych

  • ul.Asfaltowa 1/234
  • 26-110 Skarzysko Kamienna
  • tel.515143908

Logis

  • ul.Sieje 121 A
  • 25-561 Kielce
  • tel: 041 334 00 76 – 78
  • fax: 041 334 01 40
  • email: biuro@logisspzoo.pl

Centrum obróbki

  • S.S.E Starachowice
  • 26-026 Dębska Wola

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz naszej pomocy?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Imię (wymagane)

Email (wymagane)

Numer telefonu

Nazwa firmy

Temat Powiedz nam co dokładnie Cię interesuje

Wiadomość

Top